Co oferujemy?

Od 16 lat specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń, które wykraczają poza standardowe ramy kmunikacji marketingowej.

   

   
16
lat doświadczenia w branży eventowej
134
zadowolonych klientów, firm i instytucji
19 560
uczestników największego eventu
227
zakończonych sukcesem projektów rocznie
35 795
wysłanych kreatywnych przesyłek
35
kubków kawy wypitych każdego dnia

Nasza filozofia:

Pobudzamy wszystkie zmysły, tworzymy atmosferę i pozwalamy odbiorcom w pełni doświadczyć Twojej marki. Dostarczamy niezapomnianych emocji poprzez projekty, które doskonale wpisują się w strategię marketingową Twojego brandu.

Stawiamy na budowanie relacji zarówno z Twoimi pracownikami, jak i konsumentami, co przekłada się na wzmacnianie lojalności.

Nasza strategia marketingu doświadczeń sprawia, że Twoja marka przestaje być jedynie produktem czy usługą. Staje się przestrzenią, w której odbiorcy przeżywają coś wyjątkowego i spersonalizowanego.

Dzięki zaskakującym interakcjom, kreatywnym projektom i emocjonalnemu zaangażowaniu, pozytywnie wpływamy na percepcję Twojego brandu.

Jak pracujemy?

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem ekspertów z różnych dziedzin komunikacji. Specjalizujemy się w tworzeniu niezapomnianych projektów, które nie tylko promują Twoją markę, ale także budują silne i trwałe relacje z jej odbiorcami.

                       

Przede wszystkim słuchamy Ciebie. Rozumiemy, że Twój brand jest wyjątkowy i ma unikatową historię do opowiedzenia. Dlatego zaczynamy od dogłębnego zrozumienia Twoich celów, wartości i grupy docelowej.

                       

Dopasowaną do Twoich potrzeb strategię przekładamy na kreatywną komunikację. Liczy się nie tylko pomysł, ale jego realizacja, dlatego wykorzystujemy moc narracji, by wciągnąć odbiorców w świat Twojej marki.

                       

Nasz model działania opiera się na bliskiej współpracy z klientami i wzajemnym zrozumieniu. Na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą, abyś zawsze był na bieżąco z postępami i wynikami. Jesteśmy partnerem, który wspiera Cię w osiąganiu Twoich celów biznesowych i elastycznie dostosowuje się do Twoich oczekiwań.

Z czego jesteśmy dumni?

Tym, co nas wyróżnia, jest wyjątkowa dbałość o spójność strategiczną i wizualną.

       

       

Tiger podbija festiwale z hasłem DOŁADUJ ENERGIĘ!

Debiut marki TIGER na muzycznym festiwalu za nami! Od kilku tygodni pracowaliśmy nad strefą wizerunkową dla marki. Oficjalnie możemy powitać w gronie naszych Klientów - Grupa Maspex.

see more

Urodzinowe wysyłki kreatywne dla marki SEMILAC!

Kolejny viralowy projekt za nami. Stworzyliśmy koncepcje kreatywnej wysyłki do ambasadorów marki z okazji 10 urodzin. Box of Stories odpowiedzialne za koncepcję kreatywną oraz produkcję.

see more

Ekomiastaczko INTERIA podczas Earth Festival w Uniejowie!

3 dni wypełnione muzyką i koncertami oraz szereg ekologicznych atrakcji. Nie mogło nas tam zabraknąć! Stworzyliśmy ekomiasteczko dla marki Interia i promowaliśmy proekologiczne podejście do otaczających nas zmian.

see more

Razem możemy tworzyć niesamowite historie!
Zostań częścią naszej społeczności.

Jesteśmy grupą

W której skupiają się marki specjalizujące się w różnych obszarach komunikacji marketingowej.

       
                                       

Współpracujemy harmonijnie, dzieląc się pomysłami, inspiracjami i rozwiązaniami, by tworzyć projekty, które przyciągają uwagę i angażują. To właśnie ta synergia sprawia, że nasze działania są niepowtarzalne i odnoszą sukcesy. Po prostu, komunikujemy Twoją markę wszechstronnie.

 

Zostańmy w kontakcie!

  Wyślij

  Telefon
  +48 516 862 068

  E-mail
  hello@creativebrandstories.pl

  Biuro czynne
  pon-pt. 9-17
  ul. Rynek Podgórki 12/7
  30-518 Kraków